Üye Girişi

  Hoşgeldiniz  


Üye İsmi
Şifre
Menü

Sayfa Bilgileri

IP Adresiniz
54.234.0.85
 
Internet Gezgininiz
 
İşletim Sisteminiz
 
Sayfada Bulunanlar
2 kişiOrMedula Paketi


OrMedula; Genel Sağlık Sigortası kapsamında otomasyon ihtiyacı olmayan küçük işletmeler (Poliklinikler, Diyaliz Merkezleri, Dal Merkezleri, Görüntüleme Merkezleri vb.gibi) için hazırlanmış Medula haberleşmelerini yapabilecekleri bir programdır.

Ormedula'da bulunan modüller:


• Hasta Kayıt Kabul; Hastalarınızın tüm kimlik bilgileri, Adres, Telefon, e-posta gibi birçok bilgisini bir defaya mahsus kayıt edebileceğiniz ve tek dosya numarası verebileceğiniz bir modüldür.

• Vizit Kayıt;
Hastalarınızın her gelişlerinde geliş kayıtlarını tutacağınız, MEDULA ile ilgili Takip Numarası ve Sevkli Gelen hastalarınız için takip numaraları gibi alakalı işlemleri yapabileceğiniz modüldür.

• Hasta Muayene ve ICD10; Hastalarınızın ön ve kesin tanılarını girebileceğiniz, muayene ile ilgili şikayet, bulgu, hikaye gibi muayenede tutmanız gereken bilgileri tutmanızı sağlayan bir modülüdür. Bu modül ile hastalarınız her geldiğinde tüm eski bilgilerine tek tuşla ulaşabilir ve uluslar arası standart haline gelen hasta bilgilerine aynı ekranda ulaşabilme imkanı sağlayarak sağlık durumunu kontrol edebilirsiniz.

• Hasta İşlemleri; Hastalarınız ile alakalı tüm yapılan işlemleri rahatlıkla girebileceğiniz bir ekrandır. İşlemin yapılış zamanı ve hekimini tayin edeceğiniz bölümle Hastanızın işlemini rahatlıkla ve kolay bir şekilde bitirmiş olacaksınızdır.

• Hasta Çıkış Özeti; Hastanız ile alakalı tüm işlemlerini hasta çıkış özeti ile çıktı alabilirsiniz.

• MEDULA; hastalarınızın takip numarasını toplu olarak alabileceğiniz, Ödeme Bilgi Sorgularını Yapabileceğiniz, ödeme onaylarını ve fatura bilgilerini kayıt yapabileceğiniz medula ile ilgili tüm sorgulamaları içeren bir modüldür.
Bu paketin satışı durdurulmuş ve mevcut paketler ücretsiz olarak, Ormed Silver versiyonuna yükseltilmiştir.

Zaman

20 Ekim 2014 - PazartesiHaberler
.
Sağlık Haberleri
.
Döviz
  USD Alış 1.7971
  USD Satış 1.8058
  .
  Euro Alış 2.3647
  Euro Satış 2.3761© Portakal Yazılım (2006-2014)

Ana Sayfa
Hakkımızda
Yazılımlar
Hizmetler
Program İndir
İnsan Kaynakları
Bayi Başvurusu
Linkler
Forum
Referanslar
Medula
İletişim