Portakal Yazılım ve Circle İş Ortaklığı

10 / 08 / 2019

Lojistik yazılımları ile ilgili pazar payını genişletmek isteyen Portakal Yazılım ve İtalya’nın bu sektördeki önemli firmalarından biri olan Circle firması arasında, iş ortaklığı anlaşması imzalandı.

Portakal & Circle

Gerçekleştirilen bu iş ortaklığı kapsamında, Circle firmasının Türkiye pazarında daha etkin temsil edilebilmesinin yanında, Portakal Yazılım’ın da Avrupa pazarında rekabet yolu açıldı.

İş ortaklığı kapsamı ve ürünlerin değerlendirilmesi için, Türkiye’de Portakal Yazılım merkez ofisinde yapılan Toplantı’ya, Circle Firması adına Şirketin kurucusu Ceo Luca Abatello katıldı.

Toplantıda Portakal Yazılım genel müdürü Hasan Güler; iş ortaklığımızın sektöre yararlı olacağının altını çizdi. Circle’ın Avrupa’nın söz sahibi firmaları ile çalıştığını anımsatan Güler; “Değerli iş ortağımız Circle, yazılım ve otomasyon çözümleri alanında, Portakal Yazılım ile güç birliği yaparak Türkiye pazarında da bu başarıyı sürdürecektir. Bu noktada alanında uzman bir markayla çalışıyor olmaktan oldukça mutluyuz. Bu ortaklığın hem iki firmaya, hem de sektöre yarar sağlayacağı görüşündeyiz.” şeklinde konuştu.

Circle Hakkında

Circle LogoCircle, nakliye ve lojistik sektörü için süreç ve yönetim danışmanlığı hizmetleri, yenilikçi teknolojik çözümler, yazılımlar, otomasyonlar ve dijital pazarlama çözümleri sunan bir danışmanlık ve yazılım şirketidir.

Milos® ile limanlara, kuru limanlara, lojistik platformlarına ve intermodal operatörlere yönelik otomasyon süreçlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır – konteynerler, römorklar, araçlar ve tedarik zinciri boyunca her bir malın taşınması optimizasyonu için yenilikçi modüler yazılım – ve Sinfomar® – Port of Trieste tarafından kullanılan Liman Topluluğu Sistemi – şirket bugün, süreçlerin analizinde, yazılım geliştirmede ve AB tarafından finanse edilen projelerde yer alan 45 profesyonelden oluşmaktadır.

www.circletouch.eu