HİZMETLER

Yazılım Hizmetleri

Özel Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetimiz müşterilerimize üç şekilde sunulmaktadır;

  • Müşterilerimizin kullanmakta olduğu Portakal Yazılım uygulamalarının içeriğinde değişiklikler ve ilaveler modüller yapılması.
  • Kullanılmakta olan diğer şirket içi uygulamalara entegre uygulamalar geliştirilmesi.
  • İşletmelerin ihtiyaçlarına özel yeni uygulamaların geliştirilmesi.


Web Sitesi Geliştirme

Şirketimiz isteğe özel web tasarımı ve web programlama hizmetleri vermektedir. Bu hizmet, hazır web uygulamalarının uyarlanması olabildiği gibi, isteğinize özel web sayfası tasarımı, programlanması ve içerik girişi şeklinde de olabilir.

Sunduğumuz bu hizmetler, ayrı ayrı olabileceği gibi, entegre ve bütünleşik sistemler şeklinde de olabilir.

İncele

Bilgi İşlem Hizmetleri

Portakal Yazılım tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılarak bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri / düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır. Bilgi işlem hizmetleri ihtiyaçlarınıza göre planlanır.

İncele

Seo Hizmetleri

SEO

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, İnternet reklamcılığının Google botları üzerinde web sitemizi en prestijli ve getirisi yüksek şekilde taratarak, üst sıralara çıkarabilmek, pazarlama stratejisi oluşturmak ve bunun için yapılan çalışmalardır.

SEO; Site içi Seo ve site dışı seo olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

SEO; sitelerin kendi imkânlarıyla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Web popülerliği dediğimiz şey, Google sıralama artışını da beraberinde getirmektedir.

İncele

Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal kimlik, pazarlama sektöründe, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. kurumsal kimlik ile firmalar, kendilerini daha rahat ve daha kolay ifade edebilirler. Kurumsal kimliğin ön plana çıkarılması için, logodan ofis dizaynına, çalışanların görünüşünden, araçlarına, tabeladan web sitesine kadar pek çok faktörün, en iyi şekilde hazırlanması gerekmektedir. Kurumsal kimlik, firmaların değişmez bir bütünüdür. Akılda kalıcı olması için firmalar, kurumsal kimliklerini genel olarak değiştirmek istemezler. Ancak kurumsal kimliklerin zaman içerisinde gelişmeye ve çağa ayak uydurmaya ihtiyacı vardır.

İncele

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım ve Sistem kurulumlarında projenin başarısı; birlikte verilen hizmetin kalitesine ve devamlılığına da bağlıdır. Bu yüzden proje yönetiminde firmalarımıza yazılım ve sistem danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Yazılım üretme sürecinde gösterdiğimiz özeni, kurulum ve uyarlama sırasında devam ettirerek sistemin tam verimli olarak çalışmasını hedefliyoruz.

Proje içerisinde danışmanlık ve denetleme adımları planlanarak yerinde eğitimler ve uygulamalar ile birlikte müşterilerimizin de gerekli titizlikte çalışmasını sağlayarak, proje bitiminde tam başarı sağlıyoruz.

İncele

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Açık alan ve kapalı alanlarda görüntü kaydı ve izleme yoluyla gözetim sağlayan Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, ihtiyaç ve izleme alanı büyüklüğüne göre planlanabilir. Toplu yaşam alanları, kalabalık merkezler ve denetim ve gözetlemenin gerekli olduğu riskli bölgeler de, üretim bandı denetimlerinde, nakit akışının olduğu alanlarda, müşteri memnuniyeti gerektiren sektörler de, özel konutlar da gerek içerde gerekse çevrede gözetleme ve uzak alandan bu gibi alanlara bağlantı şansı tanır. Sistemlerimiz alarm izleme ve görüntülü kaydetme, çevrimiçi izleme olanağı ile güvenlik ve denetim sağlamada kullanılır.

İncele