Web Tabanlı Yazılım


 

Web Tabanlı YazılımWeb Tabanlı Yazılım; İnternet tarayıcıları üzerinde çalışabilen yazılımlara verilen ortak isimdir. Web Tabanlı yazılımlar çalışmak için, işletim sistemi, bilgisayar veya herhangi bir donanıma bağlı değildir. Web tarayının çalışabildiği her türlü cihazda çalışabilir.

Portakal Yazılım, mobil veya tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz, web tabanlı yazılımlar üretmektedir. Web tabanlı yazılımlarımız responsive olarak adlandırılan, mobil cihazlarda farklı bir uygulamaya ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmeyi sağlayan bir teknoloji ile sunulur. Bu özelliklerinden dolayı, yazdığımız yazılımlar ofis veya mekan bağımlılığı olmadan kullanılabilmeyi sağlamaktadır. Web tabanlı yazılımlar; sizin web sitenizi yönetmenizi sağlayabildiği gibi, kurumunuzun işleyişini de yönetebilir. CRM, ERP veya iş akışını yönetebileceğiniz yazılımlar sayesinde verimliliğinizi artırabilir, raporlamalar alabilir, kağıt ve arşiv maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. Bunun yanında yaptığımız yazılımlar, şirketinizde kullanılan, muhasebe ve diğer paket programlarınız ile entegre çalışabilir.

Web tabanlı yazılım konusunda Ankara ili ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Bu konudaki ihtiyaçlarınız için, projelendirme, ar-ge ve yazılım hizmetlerini anahtar teslim yapıyoruz.